• Головна
  • Прес-конференція Віктора Пинзеника та Сергія Перепела
Реклама
19:16, 21 жовтня 2014 р.

Прес-конференція Віктора Пинзеника та Сергія Перепела

Реклама

Пинзеник входить до числа найкращих економістів України. З 2006 року після утворення антикризової коаліції нещадно звинувачував уряд Януковича в нездатності стримати ріст інфляції та намаганнях приховати справжні макроекономічні показники. Вважається запеклим опонентом Азарова.

У середу, 16 жовтня, до нашого міста з візитом приїхав Віктор Пинзеник, відомий в Україні тим, що двічі обіймав посаду міністра економіки та двічі - посаду міністра фінансів. Народний депутат України протягом шести скликань і зараз іде в Раду за списками «Блоку Петра Порошенка».

У Кременчуці Пинзеник разом зі своїм однодумцем Сергієм Перепелом висловив свою думку щодо економічного стану країни та проблем міста зокрема. Відповідаючи на запитання гостей,  вони розповіли, як саме країна почувається в нинішній ситуації, та окреслили основні проблеми міста.

Аграрний сектор

Перепел та Пинзеник вважають, що аграрна промисловість є найсильнішим сегментом українського ринку, оскільки сільське господарство займає понад 50% інфраструктури України. Україна входить до трійки лідерів з експорту зерна та є найбільшим експортером соняшникової олії в світі (близько 40% світового експорту) й продовжує утримувати ці позиції.  Інвестиції в сільське господарство та його розвиток забезпечать Україну стабільним капіталом. Також доповідачі вважають за потрібне створити систему оптової торгівлі в аграрному секторі.

 Стан гривні

Одне з найактуальніших питань на сьогодні. На постійні коливання національної валюти дуже впливають спекуляції.  Та ефективні методи боротьби з цим явищем існують і вже імплементуються. Одним зі способів стабілізувати фінансовий стан країни, після безпрецедентного розкрадання державної казни, є обмеження зовнішніх позичок та «стерилізація» надлишку грошової маси за допомогою інструментів Нацбанку.

Будівництво Біланівського ГЗК

Пинзеник та Перепел не забули нагадати й про таку проблему в місті та назвали Біланівський ГЗК – онкокомбінатом. Вони акцентують на недопустимості створення такого підприємства важкої промисловості, адже воно зашкодить екології та здоров’ю кременчужан. В Україні такі підприємства не потрібні, адже, в першу чергу, вони мають бути безпечними, а це є однією з перших вимог для роботи в європейському середовищі.

Власні ініціативи в новому уряді

Окрім того, що першочерговим завданням кандидатів є спільна робота з втілення Стратегії-2020, вони планують досягти злагодженої роботи всіх політичних сил у парламенті, аби уникнути контраверсій та боротьби між самими собою.

Експорт та кременчуцькі підприємства

Не дивлячись на кризовий стан, експорт в країни Європи, у порівнянні з минулими роками, зріс на 20%. Якщо раніше Україна в основному експортувала до країн СНД, то зараз вона змінює свій напрям експорту і орієнтується на ринок Європи. Звісно, такий різкий перехід не може пройти без ускладнень: одні підприємства від цього виграють, інші – втрачають. Деякі великі кременчуцькі заводи зараз перейшли у стан «консервації», а інші зменшили робочі години – і це не дивно, адже протягом багатьох років ці підприємства не мали торговельних відносин з європейськими країнами, а пошук нових зв’язків - досить складний та навіть тривалий процес.

60 реформ Президента

Зараз багато політичних діячів, які вкотре хочуть потрапити до нового парламенту, взялися спекулювати на кількості реформ Стратегії-2020. Та, насправді, якщо минулий парламент примудрився за трохи більше ніж рік прийняти понад 2000 законів та поправок до них, то загалом це виходить 5 хвилин на розгляд кожного законопроекту. Тому 60 реформ Стратегії-2020 - це небагато, й втілюватимуться вони, як то кажуть, «повільно, але якісно».      

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перепел #выборы
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...