Масове поширення швейні машинки отримали в середині XIX століття. Перші вироби, що випускалися компанією «Зінгер», мали дуже мінімальний функціонал. Сучасні швейні машинки пішли далеко вперед, надаючи безліч нових можливостей, про які раніше доводилося лише мріяти. Якщо знадобилась швейна машина, на сайті euro-technika.com.ua запропоновано великий вибір різних моделей і величезним діапазоном цін.

Чим відрізняються швейні машинки? Як правильно обрати підходящу модель? Відповіді на ці та інші питання спробуємо надати далі.

Сучасні швейні машинки бувають з механічним або програмним управлінням. Механічні пристрої більш прості в експлуатації, відрізняються стандартним функціоналом і невеликою ціною. Швейні машинки з програмним управлінням коштують дорожче, але пропонують великі можливості і порадують великою кількістю різноманітних функцій. Щоб правильно обрати швейну машинку, варто визначити, якими функціями вона повинна володіти. Кількість рядків у різних швейних машинках може варіюватися від десятка до декількох сотень: прямі строчки, зигзаг, оверлок, приховані рядки, спеціальні рядки для еластичних тканин та ін. великою Кількістю основних декоративних строчок можуть похвалитися машини з програмним управлінням.

Електромеханічні швейні машини здатні виконувати лише самі основні типи строчок. Деякі швейні машинки з програмним керуванням можуть похвалитися можливістю завантаження і виконання зображень, які ви створите самі (який-небудь візерунок або ініціали). Така функція дозволить створити ексклюзивну річ. А це, виходячи з приказки, допоможе в питанні: як стати своїм в компанії.

В недорогих механічних швейних машинках використовуються вертикальні хитні човники. У такого типу човників є ряд недоліків: низька швидкість шиття, досить сильна вібрація, невисока якість строчки. Сьогодні все більше поширення отримують швейні машинки з горизонтальним човником або з вертикальним човником подвійного облягання. Останній варіант відрізняється високою надійністю і можливістю зручно контролювати натяг нижньої нитки.

Звичайні швейні машини з програмним управлінням оснащуються екраном, на якому відображаються поточні установки: обраний тип рядка, натяг нитки та ін. Більш дорогі моделі можуть контролювати процес шиття, не даючи зробити помилку. Однак такі швейні машинки коштують пристойно і не кожному по кишені.