• Головна
  • Кременчужанка Ольга Ляхова здобула бронзу у складі збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики
12:20, 7 березня 2017 р.

5 березня у Сербії в місті Белград закінчився чемпіонат Європи з Легкої атлетики у приміщенні, на якому збірна команда з України здобула “бронзу” у категорії 4Х400.

Серед легкоатлеток, які змагалися за звання чемпіонів в українській команді були Ольга Бібік, Тетяна Мельник, Анастасія Бризгіна і Ольга Ляхова.

Ольга Бібік передала паличку третьою, дуже близько до полячки, яка бігла другою. Тетяну Мельник суперниці дещо випередили, у результаті чого Анастасія Бризгіна пішла на дистанцію четвертою, хоча відставання від третього місця було досить маленьким. Проте, Анастасія не лише повернула третю сходинку, а й забезпечила Ользі Ляховій гандикап у кілька метрів. Ольга не підвела і привела команду до бронзових медалей (3.32,10 хв).

Відтак, за результатами змагань перше місце здобула команда Польщі (3.29,94 хв), другу сходинку посіла команда Велика Британія і Північна Ірландія (3.31,05 хв), “бронзу” отримала команда України (3.32,10 хв).