ДЕРЖАРНИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ ГРУЗІЇ "BATUMI"

К сожалению, объявление устарело
Завдяки запальним танцям і акробатичним номерами Хореографічний ансамбль танцю Грузії "Батумі" називають "літаючими грузинами".
Глядачів чекає справжнє європейське шоу: на сцені тридцять артистів і шість музикантів, сотні розкішних ексклюзивних костюмів (до слова, пошитих спеціально для нової програми), кавказькі кинджали і грузинські палаші, які артисти використовують в танці. Родзинкою нової програми «Батумі» стануть складні акробатичні і танцювальні номери: артисти будуть, буквально, літати над сценою.
Хореографічний ансамбль танцю "Батумі" Мерії міста Батумі був заснований 1990 році. Автором ідей і засновником був перший директор ансамблю, знаменитий співак, заслужений артист Аджарії Нодар Сурманідзе, художній керівник і головний хореограф - народний артист Грузії, кавалер ордена і медалі честі, лауреат державної премії Мемед Абашидзе, автор трьох грузинських сценічних танців "ГАНДАГАНА" " Хорумі "" лазур "- Енвер Хабадзе. Ансамбль з самого початку був складений професійними танцюристами.
З 2011 року головним хореографом ансамблю став відомий танцюрист і хореограф, Кавалера Ордена Честі Шалва Гогуадзе, який звів ансамбль на нове, високу виконавську майстерність. Хореографи - колишні танцюристи ансамблю, заслужені артисти Аджарсой АР Міранда Багдадішвілі і Нугзар Микадзе.
У різні роки ансамбль гастролював в Туреччині, в Греції, в Швеції, в Данії, в Ізраїлі, в Сирії, в Болгарії, в Вірменії, в Німеччині, в Бельгії, в Іспанії, в Китаї. У грудні 2014 року ансамбль виступив у концертному залі Палацю культури "Україна" зі всесвітньо відомим віртуозним музикантом-виконавцем Василем Пападюк і його оркестром, і завоював любов і захоплення українського глядача. А в 2015 році ансамбль вдруге відвідав Україну в якості почесного гостя на ювілейний концерт Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. П. Вірського, де виступ «Батумі» було особливо відзначено відомими хореографами світу.
У 2016 році Ансамбль отримав GRAN PRIХ на фестивалі народного танцю в Латвії
У березні 2018 року- GRAN PRIХ на 73-тим фестивалі «FLORE» Італія.
ЗАПРОШУЄМО ВАС ПОБАЧИТИ КРАСУ І ВІДЧУТИ ЕНЕРГЕТИКУ ТАНЦЮ ВЕЛИКОГО ГРУЗИНСЬКОГО НАРОДУ.
Рубрики
Хобби, увлечения
ВИКТОРИЯ
Показать номер 0500802341
Действия

Похожие объявления

маска асимметричная, венецианская, карнавальная, металическая, ажурная для эротических игр есть в...
15:02, 6 декабря
Продам металлоискатель Квазар АРМ/Quasar ARM c регулятором тока ТХ. Квазар АРМ - это микропроцессор...
19:38, 8 декабря
Продам датчик (32-34) к Квазару АРМ или Фортуна М , частота 6696 Гц, с графитовым напылением, лёгко...
19:38, 8 декабря
Ободок в стиле Dolce&Gabbana серьги Ободок в стиле Dolce&Gabbana 600 грн Ободок в стиле Dolce&Ga...
14:00, Вчера
Продам металлоискатель Квазар АРМ/Quasar ARM c регулятором тока ТХ в корпусе Gainta 1910 с качествен...
19:38, 8 декабря
Где купить в Кременчуге лодку резиновую. Предлагаем самые лучшие резиновые и ПВХ Скиф надувные лодк...
19:15, 29 ноября