Срочно! Грузові шини з Европи за кращіми цінами

Грузові шини з Европи оптом та в роздріб
Компанія Vianor пропонує купити в Кременчуці шини б/у оптом і вроздріб з Європи без посередників з мінімальним відсотком зносу. При цьому Ви економите значні кошти, а якість гуми для грузового автомобіля залишається на високому рівні. Рівень життя в Європі дозволяє автомобілістам дуже часто міняти шини для свого авто.

Така гума ще довго прекрасно служить своєму призначенню. Купити шини оптом дуже вигідно для Вас, дозволяючи при цьому економити гроші. Налагоджені і довгострокові ділові зв'язки нашої компанії з європейськими постачальниками дозволяють нам пропонувати Вам гуму б / у оптом як малими, так і великими партіями.

Пропонуємо шини оптом, детальніше за телефоном 067 267 60 08 на які наочно покаже Вам наявність марок і розцінки запропонованого товару. Літня і зимова гума відмінної якості за відпрацьованими технологіями відомих європейських брендів підійде іномарок і вітчизняних автомобілів. Такі шини прослужать Вам довго і повністю окуплять себе.

Якщо купуєте шини оптом, ціни будуть набагато нижче, що вигідно для Вас. Ціни істотно змінюються при закупівлі оптом від 100 одиниць і вище. Ці вигідні для Вас пропозиції завжди можливо обговорити і узгодити з менеджерами компанії за контактними телефонами 068 832 89 88 . Ми завжди раді оптовим покупцям і розраховуємо на взаємовигідне довгострокове співробітництво.
https://vianor.05366.com.ua

Ми знаходимость за адресою м. Кременчук, вул.Ярмаркова 11, шиний центр Віанор
Рубрики
Автозапчасти, расходные материалы, аксессуары
Действия

Похожие объявления

Фірма КВОТА розпочала свою діяльність у 1991р. Ми постачаємо та реалізуємо нормалізовані деталі фір...
14:46, 13 мая
Переоборудование из грузового буса в пассажирский. Переоборудование по индивидуальным проектам, спец...
11:33, 9 мая
подшипники манжеты РАЗЛИЧНЫХ ТИПОРАЗМЕРОВ И модификаций к автотракторной техниКЕ , с\Х и про...
06:46, 20 мая
Самый большой ассортимент как оригинальных запчастей так и качественных аналогов. В наличии, эксклюз...
15:28, 19 мая
Заснована в 1991 році, компанія KVOTA працює на ринку пластмас уже 28 років. За усі ці роки ми здобу...
09:26, 9 мая