Конкурс-зліт авторської пісні та поезії в рамках 14-го Всеукраїнського фестивалю авторської пісні та поезії імені Довлєта Кєлова.

Метою заходу є популяризація найкращих традицій музично-поетичної творчості, представлення жанру на високопрофесійному мистецькому рівні, пошук та допомога починаючим авторам-виконавцям, збереження пам'яті про тих, хто створював історію жанру.

Організовують конкурс: Київська школа джазового та естрадного мистецтв, творчий проект «Літературно-музичний Салон Олега Рубанського», КАП «Арсенал», ЦФЗН «Спорт для всіх» Дмитрівської сільської ради.

Автором ідеї, а також президентом цьогорічного та всіх попередніх фестивалів є Олег Рубанський – музикант, поет, відомий бард, організатор і ведучий Літературно-музичного Салону в Києві, а також викладач-методист Київської школи джазового та естрадного мистецтв.

Конкурс пройде у два тури: перший тур – попереднє прослуховування, що відбудеться у формі творчих майстерень, а проведуть їх члени журі конкурсу; другий тур – у формі концерту, в якому участь візьмуть конкурсанти, котрі пройдуть попередній тур.

Для того, щоб взяти участь у заході, необхідно подати заявку встановленої форми, в якій вказати: прізвище, ім'я, та по батькові; місце навчання\роботи, займана посада; номінація; захоплення та інтереси; контактні дані; назви творів (не більше трьох) з зазначенням авторства віршів і музики; тексти пісень (для авторської і поетичної номінації – обов'язково).

Тематика пісень (не більше трьох) на конкурс вільна. Попри це конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права, містити ненормативну лексику та розпалювати міжнаціональну ворожнечу.

До участі у фестивалі запрошуються поети, автори та виконавці пісень, які відносять свою творчість до жанру Авторської пісні.

Під час заходу журі визначить п’ять лауреатів і Гран-прі, а також п’ять дипломантів по одному в кожній з номінацій: автор (віршів і/або музики); виконавець; ансамбль; поет.

Окрім того, визначать і володарів спеціальних призів: туристична пісня; краща пісня українською мовою; приз глядацьких симпатій; приз симпатій оргкомітету; кращий дебют.

Лауреатів конкурсу та володарів спеціальних призів нагородять цінними подарунками та правом участі в Гала-концерті, що відбудеться на головній сцені фестивалю.

Щодо дипломантів конкурсу, то їх нагородять дипломами та за рішенням журі деякі з них можуть бути заохочені до участі в Гала-концерті.

Фестиваль проводиться у формі наметового табору, на території якого відводяться місця для сцени та стоянок гостей заходу. Туристичним спорядженням (намети, спальники, каремати тощо) оргкомітет не забезпечує. Витрати, пов'язані з проїздом, проживанням та харчуванням, несуть учасники або організації, що відряджають.

Доїхати до місця проведення конкурсу з Кременчука до села Дмитрівка можна: автобусом №170 від зупинки «Приватбанк» (Центральний ринок); автобусом №116 від кінцевої тролейбусного маршруту №3. Або поїздом до станції «Потоки», а далі пройти пішки за вказівниками.

Щодо програми фестивалю, то вона така:

15 червня

З 18 до 20 години – реєстрація та розміщення учасників фестивалю, творчі майстерні.

З 21 до 23 години – пісенний пікнік «Зустріч біля вогнища». Учасники – автори, виконавці, почесні гості фестивалю.

16 червня

З 10 до 14 години – реєстрація та розміщення учасників фестивалю, творчі майстерні.

З 15 до 17 години – відкриття фестивалю, виступи поза конкурсом (гурт «Апостол», автори та виконавці, майстри жанру).

З 18 до 20 години – конкурсна програма.

З 21 до 23 години – нагородження лауреатів. Гала-концерт – виступи лауреатів та дипломантів фестивалю, майстрів музично-поетичного мистецтва, почесних гостей.

О 23 годині – вільний мікрофон.

17 червня – від’їзд учасників.