Інтерактивний Книжковий квест.

Мета заходу – підвищення рівня обізнаності громадян про цікаві місця та цікавих жителів нашого міста, побудова довіри між поліцією і громадою.

Цей квест у межах Літньої поліцейської академії організовують: Громадська організація «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» і Патрульна поліція Кременчука у партнерстві з міською централізованою бібліотечною системою для дорослих, Громадською організацією «Простір свідомості» та Центром надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Участь у заході можуть брати команди з двох-чотирьох осіб, а чекають на них цікаві завдання, спілкування та солодкі призи.

Початком квесту, а також пунктом збору та інформації є Центральна бібліотека для дорослих. Тут команди зареєструються, отримають маршрутні листи з завданнями та почнуть їх виконувати. До того ж, тут нададуть допоміжну інформацію.

Окрім того, необхідно звернути увагу на умови, дотримання яких обов’язково задля зарахування завдання.

Для того, щоб взяти участь у заході, потрібен щонайменше один смартфон на команду, який підключається до інтернету, може знімати фото та відео. До того ж, на гаджеті повинна бути встановлена програма для сканування QR-кодів.

На переможців очікують солодкі призи та поїздка до Академії патрульної поліції у Києві.