26 жовтня ПК Кредмаш 12.00

ДИТЯЧИЙ ШОУ-МЮЗИКЛ «НОВІ ПРИГОДИ ЧЕРВОНОЇ ШАПОЧКИ»

Міжнародний проект в рамках європейського туру

M & S Entertainment UG Germany і Київський театр пригод і фантастики «Каскадер» Представляють:

Справжній подарунок від творців хітових спектаклів -мюзіклов «Рапунцель», «Казка про зниклу принцесу», «Снігова королева. Сила гарячого серця», «Білосніжка. Новорічна історія», «Н-у-у, Заєць, постривай-і-і - !!!», « Кіт у чоботях », які підкорили глядача Німеччини, Австрії, Швеції, Італії та інших європейських країн! Для справжніх цінителів добрих дитячих вистав, слід від яких назавжди залишається в душі кожної дитини! Найяскравіша подія 2019 року !!!

Організатори свята готують для своїх глядачів фантастичне, вражаюче, неповторне дійство, героєм якого стане кожна дитина. Герої мюзиклу - відомі казкові персонажі Червона Шапочка, її мама і бабуся, Вовк, лісові звірята, веселі прянички, Пан Бургомістр, Мудрий Казкар повідають вам абсолютно нову історію про маленьку непосидючу і безпосередню дівчинку, яка перевертає все догори дригом і всюди знаходить пригоди! Забудьте все, що ви знали до сьогоднішнього дня про Червону Шапочку! Дивовижна казка, повна пригод, несподіваних чудес і справжнього святкового чарівництва проллє світло на реальні події і подарує вам добру прекрасну атмосферу, яка залишиться з вами надовго.

Червона Шапочка - енергійна, спритна, дуже щира дівчинка. Всім намагається допомогти, у всіх плутається під ногами. Але, на жаль, її витівки і «допомога по дому» не завжди добре закінчуються. То тарілки розіб'ються, то мамині пиріжки підгорять ... Щоб спокійно і вчасно завершити підготовку міста до свята, Червону Шапочку відправляють до бабусі з подарунками. Але звірі в лісі теж чули про це «маленьке покарання», тому відправляють їй назустріч зовсім страшного, а дуже навіть симпатичного Вовка. Без сумніву дітям і дорослим полюбляться і інші герої - Надсучасна Бабуся, Дуже Сміливий Заєць, ведмежа Топтижкін, хитра Криса, лісова Ялинка.

Подання сподобається як дітям будь-якого віку, так і всім дорослим, тому що наш мюзикл - це, перш за все, якісне шоу, добрий цікавий сюжет, хороша музика, сучасна хореографія. Ви обов'язково оціните яскраві костюми, барвисті декорації, інтерактивне спілкування з усіма глядачами вистави, іскрометні жарти і мелодійні пісні.

Кожен, хто відвідає нашу шоу-виставу, отримає море позитивних емоцій і, звичайно незабутні враження від дивовижного свята, створеного спеціально для вас і вашої дитини!

Продюсери: Igor Misliviy, Elias Soroush (ФРН)

Режисер-постановник, автор сценарію, автор пісень - Влада Кохановская

Хореограф-постановник - Станіслав Волотовский

Художник по світлу - Michael Li Tschan Lin (ФРН)

Постановник трюків і сценічних боїв - Ігор Мисливий

Аранжувальник - Елла Малахова, Тарас Шевченко, Юра Кітін

Квитки вже у продажу в касі ТЦ Бульвар.

Ціна квитків 100-220 грн.

Дітям до 3-х років безкоштовно, без надання місця, в супроводі дорослого з квитком.