30 жовтня МПК 19.00

Всеукраїнський тур співачки Злати Огневич під назвою "Чекай" охопить 35 міст рідної країни. Концертне турне артистки буде складатися з двох частин - восени-взимку 2019 пройде перша частина концертів, Злата проведе концерти в містах: Черкаси, Кропивницький, Вінниця, Кременчук, Кривий Ріг, Рівне, Луцьк, Житомир, Ужгород, Чернівці та Львів.

Назва туру досить символічне, адже кожен з нас кожен день чекає щось неймовірне, своєю музикою Злата Огневич доведе кожному слухачеві на концертах, варто чекати і вірити в краще.

В рамках туру "Чекай" прозвучать відомі хіти співачки, які неодноразово ставали лідерами хіт-парадів: "Танцювати", "Doloni", "Запали вогонь", "Солодка кара" і багато інших. Крім того, слухачі почують пісні зі студійного альбому "Грані", а також найбільш відверті пісні - авторські композиції виконавиці, яким не позичати красномовства.

Це буде вже третій концертний тур артистки містами України і тому вона вирішила зробити ставку на те, чого зараз не вистачає - справжність і мінімалізм. Тільки за допомогою пісень, музикантів, балету і неймовірних світлових рішень слухач зможе зануритися в атмосферу того, чим насправді живе артистка - Музики!

Квитки уже в продажу в касі БЦ Бульвар!

(097) 049 34 30

Вартість квитків 190-490 грн.