Виступ відбудеться 13 березня 2020 р.

Фірмовий гумор Бампера і Суса не залишить байдужим нікого. Зокрема, Петро Бампер може відправити "на х ... й" в 123 напрямах, сам бував в 124, а теорему Вієта довів особисто одним поглядом і двома словами. І це не мат, а чітко сформульована народна мудрість. Сус є першим послідовником народного філософа ----------------------------------------------- Шоу Петра Бампера і Суса. Без цензури Зірки Ютуба, хайп блогери Ютуб каналу "BAMPER TV" - Петро Бампер і Сергій Сус випускають комедійне шоу "Без цензури", яке ви зможете побачити вже в Ютубе, а особисто у вашому місті.

Фірмовий гумор Бампера і Суса не залишить байдужим нікого. Зокрема, Петро Бампер тільки одних значень слова "х ... й" знає більше 350, уміє посилати в 122 еротичні маршрути, а також також пояснити теорему Піфагора виключно забороненими в літературній мові словами. І це не лайка, а чітко сформульована народна мудрість. 

Сус є першим послідовником народного філософа. Петро Бампер і Сергій Сус - одні з найвідоміших і популярніших комедійних блогерів українського ютуба, вони мають нереальне почуття гумору, скажену енергетику і неадекватну харизму, їх жарти відразу запам'ятовуються, а репліки розходяться на цитати. Шоу Петра Бампера і Суса "Без цензури" - кращий привід зібратися з друзями, щоб добре провести вечір і отримати заряд позитивних емоцій.

Квітки можна придбати в театральній касі ТЦ Бульвар (097) 049 34 30

та касі ПК Кредмаш (098) 306 55 05