Концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея» в Кременчуці!

З радістю повідомляємо про новий музичний проект Святослава Вакарчука "Оранжерея" і його концертному тур навесні 2021!

СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК: "Останні місяці у нас йде дуже активний творчий процес: ми працюємо над альбомом« Океан Ельзи »і маємо нову музику вже не на одну платівку! Одного разу, працюючи в студії, я подумав: а чому б, поки готуємо новий альбом і великий тур ОЕ, не зробити окремий музичний проект і показати вам нові пісні так, як ми грали б їх на великому стадіоні, а будучи вуличними музикантами?
Так і народилася ідея мого нового проекту. Ми назвали його «Оранжерея».

У ньому Мілош Єліч (клавішник ОЕ) і Денис Дудко (бас-гітарист ОЕ) гратимуть на акустичних гітарах, Денис Глінін, наш барабанщик, на акустичних ударних інструментах і перкусії, я буду грати на меллотрони. Плануємо додати жіночий вокал і, швидше за все, залучити інших музикантів.

У програму концертів "Оранжереї" увійдуть кілька нових пісень, які я написав для майбутнього альбому ОЕ. А також, я б сказав, «домашні» версії пісень Океану і інших відомих композицій, які ви знаєте давно, але такими ще не чули.

Останній рік створив такі умови, коли справжню енергію ми отримуємо не на великих концертних або розважальних аренах, а в затишному колі близьких людей. Таким під настрій ми і бачимо цей проект - півтори години щирих музичних розмов.

Незабаром ви почуєте першу пісню цього проекту. Разом з нею представимо і відео. До речі, місце, де знімали відео, і подарувало назва проекту - "Оранжерея". Знаєте, коли холодно і сіро навколо, коли найбільше хочеться весни або літа, найпростіший спосіб згадати про них - зайти в оранжерею. Туди, де завжди тепло.

В цьому і є суть мого нового музичного проекту: відчуття тепла, яке завжди з тобою ".

Тур "Оранжерея" запланований на другу половину березня-квітень 2021 року.

Безумовно, під час виступів будуть дотримані всі необхідні правила безпеки, соціальної дистанції тощо. Тому, друзі, давайте чекати весну і наші музичні зустрічі разом!