ЦЕ Фантастичний подарунок для всіх поціновувачів прекрасного і шанувальників яскравих і вишуканих шоу!
Красу і масштаб цього дійства, над створенням якого працювало понад 500 кращих фахівців, неможливо передати словами, рекламою або описами - це потрібно бачити, чути, відчувати.

- це духовний катарсис, сповідь і вирок, шаленість і захват ... емоції ... справжні ... неповторні!
- глядач отримає унікальну можливість емоційно очиститися, і, забувши про всі негаразди, відчути неповторний смак легенди.

В артистів глядач зможе розпізнати героїв роману Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері», трагічною і одночасно прекрасної історії красуні-циганки і трьох так по-різному закоханих в неї чоловіків.

Сценографія, костюми і надзвичайно талановиті співаки-актори перенесуть глядачів у Париж 1482 року, де вони поринуть в середньовічну атмосферу незвичайної історії про любов і зраду, розказаної геніальним Гюго.

Кременчук, 3 березня в Міському Палаці Культури

Емоції кращий подарунок!

Короткий зміст

У центрі цієї історії виявляється юна красуня Есмеральда, яку виховує циганський король Клопен, який замінив їй і батька, і матір. Їх табір робить спробу незаконно потрапити в Париж, щоб знайти притулок в Соборі, але солдати помічають непрошених гостей і відразу ж проганяють. Красень Феб де Шатопер, що є капітаном королівських стрільців, звертає увагу на юну Есмеральду. Полонений красою дівчини, він геть-чисто забуває про свою наречену Флер де Kес.

Капітан не єдиний, хто звернув увагу на юну танцівницю. Ніжні почуття до неї має і Квазімодо, який навмисне приходить на свято блазнів, щоб зайвий раз помилуватися на свою кохану. Його вітчим і суворий наставник Фролло забороняє навіть думати про цю дівчину і дивитися на неї, а робить це через сильну ревнощів. Виявляється, архідиякон теж закоханий в Есмеральду, тільки він не має на це права.

У Фролло дозріває підступний план - викрасти циганку і замкнути в башті, і він намагається під покровом ночі викрасти дівчину разом з Квазімодо, але циганку вчасно рятує Феб. Скориставшись моментом, капітан відразу ж запрошує красуню на побачення.

Вимушеним свідком викрадення, а також відважного вчинку капітана, стає поет Гренгуар, якого хоче повісити циганський король Клопер, за порушення правил табору, адже він відвідав Двір Чудес, а робити це категорично заборонено. Але Есмеральда рятує Гренгуара і тепер повинна вийти за нього заміж. Ось тільки циганка вже закохана в іншого, в свого рятівника Феба.

Архідиякон уважно стежить за Есмеральда і капітаном, коли вони відправляються на побачення, і, засліплений ревнощами, накидається на суперника. В результаті Фролло ранить Феба ножем. Ось тільки розплачуватися за цей злочин доводиться вже Есмеральди, адже саме її звинувачують у замаху на життя капітана. На суді циганка намагається довести, що не винна, але її не слухають і засуджують до смертної кари.

Поки дівчина знаходиться у в'язниці в очікуванні вироку, її відвідує Фролло. Архідиякон пропонує врятувати красуню, в обмін на її відданість і любов, але та відмовляє йому. Почувши це, Фролло кидається на Есмеральду, але дівчину вчасно рятують Клопен і Квазімодо. Весь табір прийшов, щоб допомогти полонянці, і між циганами і королівськими солдатами зав'язується бій. В результаті цього зіткнення гине Клопен, а Есмеральду знову заарештовують, причому сам Фролло передає її ката. У розпачі він ділиться цим з Квазімодо, зізнавшись, що зробив все це через відмову красуні і той в гніві скидає з вежі підступного Фролло, а сам прямує до місця страти, щоб в останній раз обійняти вже мертву Есмеральду.

Тексти-Люк Пламондон
Музика-Ріккардо Коччіанте