Міжнародний театр пригод і фантастики «Каскадер»

являє
Прем'єру чарівного спектаклю-мюзиклу для дітей і дорослих «Аладдін і чарівна лампа»

Творці хітових музичних вистав «Рапунцель. Казка про зниклу принцесі »,« Кіт у чоботях »,« Снігова королева. Сила гарячого серця »,« Білосніжка і семеро гномів »,« Новорічні пригоди Червоної Шапочки »широко відомих в Україні та за її межами, вирішили звернутися до героя найпопулярнішої казки арабського циклу« Тисяча і одна ніч ». Йдеться про пригоди Аладдіна, веселого бідняка, який знайшов чарівну лампу і підкорив серце найпрекраснішої східної принцеси.

Історія цього героя не раз інтерпретувалася - в театральних, шоу і кінопостановці.

Леон Бакст оформив в 1919 році ревю «Аладдін», яке було поставлено в Парижі, театр Маріньі. У 1966 році на екрани Радянського Союзу вийшов добре знайомий нашим мамам комедійний фільм «Чарівна лампа Аладдіна». Італійський композитор Ніно Рота написав оперу «Аладдін і чарівна лампа» (1968). У 2009 році в Боллівуді вийшов фільм «Аладдін».
У 1992 році студією Уолта Діснея за мотивами казки про Аладдіна був випущений повнометражний мультиплікаційний фільм «Аладдін», в якому багато деталей сюжету були змінені. Мультфільм став однією з найуспішніших картин студії, отримавши дві премії «Оскар». Успіх мультфільму привів до створення двох повнометражних продовжень - «Повернення Джафара» і «Аладдін і король розбійників», а також мультсеріалу «Аладдін», сюжет яких мав мало спільного з оригінальною казкою. У 2019 серці глядача підкорив фільм «Аладдін» - кіноадаптація мультфільму.

У 2015 році була випущена комедія французько-бельгійського виробництва «Нові пригоди Аладдіна», в2018 році компанія "Pathé!" оголосила дату виходу сиквела-3 жовтня 2018.

Словом, чарівна східна історія про дружбу, людяності і любові багато років знаходиться на піку популярності і не збирається здавати свої позиції.

Саме тому творча команда театру «Каскадер» вирішила звернутися до вічного сюжету, адже наш коник - добрі, душевні і веселі казки з мелодійними піснями, віртуозною сучасною хореографією, дотепними жартами, всілякими трюками і боями. Ну, а східний колорит, яскраві костюми, ефектні декорації і світлові рішення, стануть прекрасним доповненням для втілення класичної історії.

Отже, закоханий в прекрасну принцесу бідняк Аладдін потрапляє в занедбану печеру і знаходить чарівну лампу. Мешканець лампи - Джинн, вибравшись на свободу, обіцяє виконати три бажання юнака. І тут починаються справжні пригоди!

А після вистави кожна дитина абсолютно безкоштовно, зможе сфотографуватися з улюбленими героями казки.

Чекаємо вас на виставі «Аладдін і чарівна лампа»
Гарантуємо казкову атмосферу, святковий настрій, море позитивних емоцій і вражень!

Ми подаруємо Вам і Вашим дітям незабутню яскраву атмосферу казкового свята!

Буде цікавий для будь-якої глядацької аудиторії, рекомендований для сімейного перегляду
Дітям до 4 років вхід безкоштовний, в супроводі дорослого, без надання місця.
Продюсери: Igor Misliviy
Режисер-постановник, автор сценарію, автор пісень - Влада Кохановская
Хореограф-постановник - Станіслав Волотовский
Постановник трюків і сценічних боїв - Ігор Мисливий