Запрошуємо на інформаційний семінар щодо можливості участі в конкурсі проектів та отримання фінансування для громадських кампаній.
Чеська НГО NESEHNUTÍ (http://initiativeway.org/) знову запрошує Вас взяти участь у програмі підтримки громадянського суспільства в Україні Шлях ініціативи - програма підтримки громадянського суспільства для України 2017 та надає свою допомогу в організації Ваших громадських кампаній.

Яка надається допомога?
Автори відібраних ініціатив приймуть участь у тренінгах під керівництвом професіональних тренерів, за допомогою яких учасники зможуть трансформувати пропозиції ідей та ініціатив в реальні проекти громадських кампаній. Ініціативи отримають фінансову підтримку для реалізації кампаній в розмірі до 38 000 грн., та за необхідністю, регулярні консультації від іноземних експертів.
Які проекти ми шукаємо?
Тільки ті, на основі яких можна побудувати громадську кампанію, найбільш важливою частиною якої є мобілізація певної частини населення з метою досягнення конкретних змін і результатів.
Які проекти нам не підходять?
Проміжні акції, наприклад, різні просвітницькі кампанії, лекції або видавництво інформаційних матеріалів.
Важливі дати
27 лютого 2017 – Останній строк подачі анкет-заявок.
Особисті зустрічі з попередньо відібраними кандидатами: 8-9 березня 2017
16-17 березня (Миколаїв) або 19-20 березня 2017 (Херсон) – тренінг, де ми будемо з Ваших планів проектів складати плани громадських кампаній за допомогою експерта з планування кампаній.
Квітень - грудень 2016 – фактична реалізація громадських кампаній

Будь ласка, відправляйте свої пропозиції до 27 лютого 2017 на електронну скриньку:
[email protected]

Цей проект реалізується завдяки підтримці Чеського міністерства закордонних справ, в рамках програми «Перехідне співробітництво».