Kremen' Holiday Market #3 це дводенний ярмарок-фестиваль, де українські виробники та локальні бренди зможуть представити свою продукцію, а для містян це гарна нагода для зустрічей, спілкування та культурного обміну.

Метою заходу є популяризація Craft культури (авторські вироби ручної роботи лімітованої кількості з підвищеним контролем якості (синонім hand-made)) Проведення дводенного ярмарку-фестивалю в Кременчуці створить умови для взаємодії представників креативного класу і містян, а це в свою чергу сприятиме просуванню малого бізнесу і мотивації місцевих і українських craft виробників.

Проект Kremen' Holiday Market #3 реалізується в рамках конкурсу соціальних проетів "АС pitching Kremenchuk" за сприяння Управління у справах сім'ї, дітей та молоді Кременчуцької міської ради та ГО "Культурний ді@лог" за фінансової підтримки Британської Ради в Україні.

Для тих, кого ця тема не залишає байдужим і хто хоче стати частиною цього дійства в якості волонтера або учасника, телефонуйте: 0939002414 Максим.