Цей дивосвіт – Бібліотека!

Камерний вечір «Цей дивосвіт – Бібліотека!».

Бібліотекарі запрошують всіх бажаючих приєднатися до відзначення 125-річчя бібліотеки, зануритися в атмосферу цих років, згадавши цікаві події, що сталися у цьому місці, привітати тих, для кого бібліотечна справа стала покликанням, а також вшанувати пам'ять тих, хто присвятив бібліотечній справі усе своє життя.

На відвідувачів у це свято чекають: фото-сушка «Родзинки бібліотечної професії», цікаві факти з історії, неймовірні переплетіння подій, а також виставка-перегляд «На хвилях читацьких захоплень».

У літературно-мистецькій вітальні у цей творчий вечір бібліотеку привітають із ювілеєм: письменники, поети, музиканти, художники, ковалі, вишивальниці, викладачі, художні колективи – всі, хто співпрацює з нею протягом довгих років і просто цікаві особистості нашого міста.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать