Кременчук – штрихи історії і сьогодення

З приводу 125-річчя свого заснування інформаційно-бібліографічний відділ ЦМБ презентує бібліографічний покажчик «Кременчук – штрихи історії і сьогодення».

Прагнення повніше дізнатися про історичний шлях нашого міста притаманне нашим землякам. З 1986 року видаються покажчики, які відображають літературу про місто Кременчук. Це вже четверте видання, що охоплює краєзнавчі матеріали, які отримала бібліотека з 2011 по 2017 роки.

Але бібліотека сьогодні – це не тільки книги, це культурна оаза, місце, де живе своєрідна «книжкова атмосфера». Історія бібліотеки тісно пов’язана з історією міста. Вони ідуть поруч вже 125 років. Бібліотека міста Кременчука не припиняла своєї роботи всі ці роки.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать