Шукаємо таланти!

Благодійний творчий вечір у рамках акції "Серце до серця". В рамках творчого вечора заплановані виступи місцевих поетів та музикантів, а також сюрприз – цікавий майстер-клас, тему якого організатори тримають у таємниці.

Благодійний творчий вечір проводиться у рамках X акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини», яка триватиме у Кременчуці з 1 по 26 квітня 2015 року.

Для участі у творчому вечорі організатори шукають талановиту молодь – поетів та музикантів – які зможуть потішити гостей своїми виступами. Якщо ти пишеш вірші, граєш на музичних інструментах чи співаєш – агов, ми шукаємо саме тебе! Давайте разом створимо цікаву творчу атмосферу та зробимо справді добру справу – допоможемо врятувати життя найменшим кременчужанам!

Для того, щоб прийняти участь потрібно заповнити невелику анкету (http://vk.com/topic-89942279_31888955).

Детальнішу інформацію можна отримати у групі в соціальній мережі ВКонтакті: «Творчий вечір "Серце до Серця" Кременчук» http://vk.com/tvorchiy_vechir або в приміщенні Молодіжного Парламенту Кременчука за адресою вул. Шевченка, буд. 19/3.

Контактна особа: Аліна Колпакова (096)-534-59-93