У Кременчуці відбудеться фестиваль урбаністичної культури «Transformersss».  

В рамках проекту, організатори Вікторія Миронюк та Ірина Каць запросили до міста міжнародних та українських лекторів, митців та активістів які повинні будуть осмислити мистецький та соціальний потенціал закинутих приміщень Кременчука та перетворити руїни кінотеатру у парку Придніпровський у мистецький простір для всіх кременчужан.

10 липня: лекції, презентація книги художників, кінопоказ, вечірка-відкриття фестивалю.

Программа фестивалю:  

  • 13:30 Художній салон (бульвар Пушкіна,7) Лекція “Дніпро, Київ та інші міста України” від професора географії, урбаністичних та азійських студій в універститеті Темпл (США) Романа Цибрівського.
  • 16:00 Міський Палац культури (2 поверх, Мармурова зала) Презентація книги «Мистецтво українських шістдесятників» Марія Ланько та Лізавета Герман (м.Київ). Презентація результатів фотодослідження «Мозаїки Кременчука» фотографa Євгена Нікіфорова, (м. Київ). Модераторка: Валентина Крамаренко.
  • 18:00 Мала зала Міського Палацу культури Сучасне бельгійське кіно. Кіновечір та зустріч із режисерами Полом Картроном та Марго Фрутьє. Модераторка: Вікторія Миронюк.  
  • 20:00 Закинутий фонтан біля Кінотеатру «Дніпро», Парк «Придніпровський» Вечірка-відкриття фестивалю «Ttansformersss»: музика - DJ Zveroboy (м.Кременчук), презентація інтервенції художника Єжи Коноп’є (м. Київ).