У Кременчуці відбудеться фестиваль урбаністичної культури «Transformersss».  

В рамках проекту, організатори Вікторія Миронюк та Ірина Каць запросили до міста міжнародних та українських лекторів, митців та активістів які повинні будуть осмислити мистецький та соціальний потенціал закинутих приміщень Кременчука та перетворити руїни кінотеатру у парку Придніпровський у мистецький простір для всіх кременчужан.

11 липня: проект-дослідження, лекція, майстер-клас, нічний кінофестиваль.

Программа фестивалю:  

  • 10:00 Площа Перемоги Партнерський мистецький проект-дослідження «Референдум» з кінорежисером Полом Картроном (м.Брюсель) та Шурою Васіною (м.Кременчук). 
  • 14:00 Палац культури «Кредмаш» Майстер-клас із дослідження фантомного тіла «Фантом Раю. Пам'ять та галюцинаційний потенціал відсутнього» Гаї Карольчак (м. Познань, Польща). Попередній запис за адресою: [email protected] 
  • 19:00 «П’ятак», парк «Придніпровський» Лекція «Міські культурні ініціативи і повернення публічних просторів» від урбаніста Ігоря Тищенка (м.Київ). 
  • 20:30 «П’ятак», парк «Придніпровський» Нічний кінофестиваль «32 травня»: Культурне різноманіття - основа розвитку міста. Документальні фільми від кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в Кременчуці та Фестивалю кіно та урбаністики «86».