Кутаїсі

В м. Кременчук завітає грузинський державний ансамбль пісні та танцю «Кутаїсі».

«Кутаїсі» - це чудові танцівники, віртуозні музиканти, неймовірно швидкі пальці, казкові музичні інструменти і чарівний багатоголосий спів. У ансамблю «Кутаїсі» є традиція пошуку грузинських народних пісень і танців, що існували в Грузії протягом декількох тисячоліть, з метою їх вивчення та популяризації.

Ансамбль «Кутаїсі» їздив з гастролями по Грузії, Франції, Туреччині, Росії, Україні, Вірменії, Голландії, брав участь в Міжнародних фестивалях у Польщі, Італії, Болгарії, Туреччині, Румунії, Грузії, Росії, Марокко, Англії та ін.
В 1991 році в Пальма-де-Майорці (Іспанія) на міжнародному фестивалі танців ансамбль отримав Гран-Прі.
У 1996 році в Аргідженто (Італія) на міжнародному фольклорному фестивалі ансамбль отримав Гран-Прі.
У 1997 році на Першому національному фестивалі серед професійних колективів Грузії «Кутаїсі» також отримав Гран-Прі.

У жовтні місяці, ансамбль «Кутаїсі» вирушає в концертний тур по 20 містах України. 

Понад 30 віртуозних танцюристів зможуть передати свій неповторний кавказький темперамент. Вас чекають незабутні емоції, запальна музика і танці, таємничі і величаві жінки-лебеді, мужні та азартні джигіти, за швидкістю рухів яких часом навіть важко встежити, а також віртуозні музиканти. Артисти демонструють найвищу технічну майстерність і професіоналізм у виконанні танців, пісень та гри на музичних інструментах.

Квитки продаються в касі НК Зебра. Тел. (0536) 70-40-23, 067 736 68 07.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать