Персональна виставка «Над дніпровськими глибинами» кременчуцької художниці, члена Національної спілки художників України, Гриценко Ольги.

На виставці кременчуцької художниці Гриценко Ольги буде презентовано близько 30 її мистецьких творів. Відвідувачам випаде можливість краще ознайомитися з технікою олійного живопису, якою художниця виконала свої роботи.

Хочемо нагадати, що виставка «Над дніпровськими глибинами» - це вже 4 виставка у творчому доробку майстрині. Художній талант Ольги відомий далеко за межами України, адже вона є активною учасницею міжнародних та всеукраїнських виставок, її твори є в приватних колекціях українців та іноземців.

Про автора: Ольга Гриценко народилася 16 лютого 1966 року на Полтавській землі. Закінчила Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, пізніше працювала викладачем на кафедрі основ архітектурного проектування. Також займала посаду архітектора на підприємствах Кременчука і головного архітектора м. Комсомольськ. Зараз працює в сфері реклами, дизайну, архітектури та станкового живопису.