Презентація проекту «Сонце без меж»

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Презентація проекту "Сонце без меж".
В програмі:
  • Чиста музика - музика добра. Live acoustic music.
  • Фото- виставка «Метаморфоза» за участю фотографів Жанни Повниці, Олександра Грінченка, Wim Dantinne (Бельгія), Михайла Калюжного, "Луїзи Білої", Іллі Дудника, Олексія Вірта. Куратор - Марина Орлова
  • Презентація «Альтернативні та економні технології отримання енергії» від Евгений Дмитриев
  • Презентація «Світові енергозберігаючі технології. Сучасні тренди.» від Максим Зверобой та Валерії Івонинської
  • Еко частування.
Екологічний проект «Сонце без меж». В рамках проекту будуть проводитися практичні майстер-класи з виготовлення системи сонячного водонагріву, яку можна виготовити в домашніх умовах і використовувати як альтернативне джерело отримання енергії в домогосподарстві, заощаджуючи кошти на комунальні платежі. Дана система є екологічно безпечною.
До участі запрошуються громадяни, які бажають навчитися заощаджувати на гарячому водопостачанні; активні мешканці Кременчука, які бажають займатися підприємницькою діяльністю та знаходяться у пошуці бізнес-ідей; безробітні, які стоять на обліку у центрі зайнятості та мають інтерес до участі у проектних заходах; діючі місцеві підприємці, які шукають нові напрямки інвестування та розвитку власного бізнесу

Проект «Сонце без меж» реалізується в рамках програми «Активні громадяни» за сприянням Літературного угруповання «СТАН» при фінансовій підтримці Британської Ради в Україні.
Координатор проекту: Юрій Слюсар, +38(067)979-37-77.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать