Одинадцять міст. Двадцять п’ять тисяч слухачів. Один максі-сингл. Як прошла перша частина туру Бумбокса  - “Люди”.

Графік другої частини туру.
 
Ти можеш не любити статистику, але ми зібрали для тебе такі захоплюючі факти про тур Бумбокса, що будь-який інший прес-реліз лопне від заздрощів!
Вивчи їх напам'ять.
 
1.Бумбокс відіграли концерти в 11 містах. Групу бачили, чули, а іноді навіть торкалися в Києві, Дніпрі, Полтаві, Кривому Розі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Чернігові та Сєвєродонецьку. На концерти прийшло 25 106 людей.
2. В турі "Люди" було чотири  солдаути - повністю "розпроданих" зали. Відзначились  Дніпро, Полтава, Запоріжжя та Львів.
3. У Полтаві через згорілий звукорежисерський пульт відбувся найкоротший концерт Бумбокса - група була змушена покинути сцену так і не догравши пісню "Люди", першу пісню концерту. За  тиждень група повернулася в клуб "Villa Крокодила" і все пройшло відмінно. Після перенесення концерту здали квитки 340 людей, а викупили 120. У нас є імена і адреси всіх, хто вирішив не йти на найкраще шоу в світі - чекайте, ми прийдемо за вами.
4. Бумбокс зіграли пісню "Люди" 22 рази - вона відкривала і закривала концерти гурту. Трек-лист туру практично не змінювався - найбільшу кількість пісень Бумбокс зіграли на концерті в Києві.
5. Єдина в турі і найдовша в історії автограф-сесія Андрія Хливнюка відбулася в Дніпрі, в музичному магазині Jam, і за різними оцінками тривала близько трьох годин. За цей час Андрій встиг розписатися на гітарах, рюкзаках, телефонах, плакатах, листівках, паспортах і навіть на людях.
6. Перша тисяча примірників максі-синглу "Люди", випущена Мун Рекордс на CD, була розкуплена ще до надходження в офіційний продаж, прямо зі складу лейбла. Шість музикантів Бумбокса, які підписували кожен диск протягом шести годин, змушені були підписати і другу тисячу,  щоб не розчаровувати фанів.
7. В турі "Люди" було прийнято рішення намалювати величезний анімований бумбокс в якості задника сцени. У бумбокса, створеного Red Glass, "пульсують динаміки", касета крутиться до позначки "999", а замість шкали цифр на радіоприймачі позначені міста туру і дати проведення концертів.
8. У перерві між піснями на екрані показували еволюцію музичних пристроїв від патефона до цифрового плеєра. За зйомки і монтаж відповідали Moustache Cinema. Більшість експонатів було спеціально придбано для зйомок, бумбокси запозичені з колекції Олексія Согомонова.
9. Протягом усього туру Денис Дужник ака Діді зняв 900 Гб відео для кліпу "Рок-н-рол". Цього гурту здалося замало й 17 червня на Ленінській Кузні в Києві пройшли дозйомки.
10. Вперше за всю кар'єру Бумбокс випустили лінію офіційного мерчендайзингу гурту разом зі Susy Store, про популярність якої говорить поява бутлегів - особливою популярністю користуються футболки з цитатою з пісні "Люди".
 
Друга  частина туру Бумбокса "Люди" розпочнеться 16 вересня концертом в Дніпродзержинську.

Графік другої частини туру:

 
Больше фотоhttp://www.ex.ua/729557090940


Билеты уже в продаже.

Касса БЦ Бульвар: 097-049-34-30, 70-40-23.