Кубок кременчуцької міської ради

Кременчуцький дебатний клуб за підтримки Кременчуцької міської ради, міського голови, департаменту освіти та управління у справах сім’ї, дітей та молоді Кременчуцької міської ради проведе Дебатний турнір «Кубок кременчуцької міської ради».

#Дебати – це інтелектуальна гра, яка дає можливість перевірити себе та допоможе навчитись переконувати, аналізувати, виступати публічною А ще це видовищне дійство!

Брати участь можуть учні шкіл та професійно-технічних навчальних закладів.

Команда #переможець та найкращий спікер отримають #кубки та медалі. А ще оплески, захоплюючі погляди та задоволення від гри.

Для реєстрації необхідно просто заповнити форму: https://goo.gl/forms/5Vy9osmTHn0aNy9m2

Реєстрація триватиме до 16 вересня.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать