Все про ґендер

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)

Кременчужанам розкажуть все про ґендер: в місті пройде тренінг для всіх бажаючих.

Гостей тренінгу навчать розрізняти поняття “стать” і “ґендер”, будуть говорити про історію жіночності і мужності, розкажуть, звідки виникають ґендерні стереотипи і до яких наслідків це призводить і, зрештою, поспілкуються про становище жінок і чоловіків в Україні та про те, чому в нас бідність має жіноче обличчя, а чоловіки живуть менше на 14 років. Також ви зможете дізнатись про те, скільки коштує ваша щоденна праця (особливо, якщо вважається, що «сидите вдома») та які ролі ми виконуємо в суспільстві. Чому ґендерна дискримінація призводить до вимирання нації?

Щоб стати учасником тренінгу – варто до 18:00  18 листопада зареєструватися за посиланням тут https://docs.google.com/forms/d/1T4634_1YcAdDIh0eL1wBI-4oy618oHalF4mPjnm24Uk/viewform?edit_requested=true і завітати в Простір ідей (вул. Софіївська, 36-б) у неділю 20 листопада. Триватиме тренінг з 10:45 до 18:00

Вестиме тренінг Наталя Чермошенцева, - сертифікована тренерка Програми розвитку ООН, кандидат історичних наук, координаторка проектів МО «Нова генерація».

Програму тренінгу дивіться тут: http://www.prostir.org.ua/?p=1938
Прохання розрахувати свій час так, щоб не запізнюватися і відпрацювати увесь запланований період.

Участь безкоштовна і добровільна. Їжа, напої та матеріали - за рахунок організаторів

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать