Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни

Вечір пам’яті « Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни»

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.
Відкриті архівні документи ще і ще раз засвідчують, що авторами геноциду, штучного голодомору, фізичного знищення народу стали тодішня правляча влада, радянський політичний режим.
Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

До цієї дати працівники бібліотеки – філії №3 ЦБС для дорослих проведуть вечір пам’яті «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни».

Його метою є висвітлення теми Голодомору 1932-1933 рр. в Україні, усвідомлення його трагізму у долі рідного народу, формування громадянської відповідальності за майбутнє Вітчизни, сприяння зростанню патріотичних почуттів на засадах особистого розуміння історії.

Ведучі заходу ознайомлять присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема і фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї.

Для присутніх, учнів 10 класу гімназії №6, буде презентовано медіа-вернісаж «Голод 33-го», на якому будуть представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії. На захід запрошено історика, заслуженого працівника культури , укладача книги «Реабілітовані історією», Директора Державного архіву в Луганській області, внутрішньо перемішена особа, активіста Старовойтова Миколу Михайловича, який видав багато книжок, та публікацій про страшні роки голодомору на Україні.Він розповість про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом «голодомор». Присутні вшанують пам’ять померлих хвилиною мовчання.

Наприкінці заходу буде проведений огляд літератури «І пам’яті свіча не згасне…», під час якого бібліотекар ознайомить присутніх з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль, спричинені тоталітарним режимом.
Захід закінчиться зворушливою піснею «Свічка» у виконанні Оксани Білозір, яка присвячена усім загиблим під час голодомору.

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Лекція
16 ноября, 16:30
Кременчуг, ул. 29-го Сентября, 22. Бизнес Центр " КАПИТАЛ".
Костюмований парад

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать