Бізнес – молодь: ефект WOW від співпраці

В рамках ініціативи «Українського Пакту заради молоді-2020» відбудеться форум «Бізнес – молодь: ефект WOW від співпраці». Мета заходу посилення діалогу між компаніями та активною молоддю та сприяння створенню нових програм практики, стажування та першої роботи.

Організатори Форуму: Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ» та Фонд народонаселення ООН за підтримки Кременчуцької міської ради та Молодіжного Парламенту Кременчука.

До участі у Форумі запрошено провідних роботодавців регіону (серед яких компанії Лукас, Данон, Маркет-Опт та інші) та 60 активних молодих людей з Кременчука та Полтавської області, які планують розвивати свою кар’єру в українських компаніях.

Серед поважних гостей заходу Представник Фонду народонаселення ООН в Україні Каспар Пік та міський голова Віталій Малецький.

Програма включатиме урочисте підписання Пакту заради молоді-2020 за участю керівництва кременчуцьких компаній, цікаві дискусії на тему кар’єрних можливостей для молоді, практичні майстер-класи від HR компаній, обмін ідеями та спільний пошук WOW-рішень у співпраці бізнесу і молоді.

В рамках форуму відбудеться презентація публікації «Бренд роботодавця для молоді: практичне керівництво для компаній з працевлаштування та здоров’я молоді», а також семінар для HR-фахівців місцевих компаній.

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

На сьогодні Пакт підписала 51 компанія з 6 міст України. Серед перших підписантів Пакту – компанії «Нестле», «Байер» в Україні, «МетЛайф», «ДТЕК», «Київстар», Кока-Кола Беверіджиз Україна», «КПМГ» в Україні, «Сингента» в Україні, «Укртелеком», «EY» в Україні, група компаній «1+1 медіа».

У планах Пакту на 2017 рік: залучення нових компаній, створення як мінімум 25 партнерств і 2500 місць для стажування та першої роботи, розробка керівництва для компаній з працевлаштування молоді, створення Національного плану дій — програми спільних дій органів державної влади щодо працевлаштування молоді.

З будь-яких питань щодо реєстрації та Форуму: Тарас Деркач, Центр «Розвиток КСВ», [email protected], (044) 292 02 48, (093) 440 50 28.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать