7 кроків успішного бренду

Зустріч з експертом по брендингу та візуальній індустрії Наталією Латиш.

Наталія Латиш — власниця брендингового агентства ESFI, директор Української асоціації візуальної індустрії та бізнес-тренер. Працює у сфері реклами 12 років. На зустрічі вона поділиться секретами успішного бренду і позиціонування бізнесу в Україні.

Наталія Латиш переконана, що важливо поширювати такі знання у суспільстві:

— Якщо ми будемо передавати знання далі, буде більше успішних людей. А це призведе до розвинутого суспільства, де кожен знає своє призначення.

Учасники семінару дізнаються, як визначити цільову аудиторію свого товару та послуг, навіщо вивчати бренди конкурентів і як робити це з користю для свого бізнесу. Наталія Латиш розповість, як визначати цінності та місію і на їх основі побудувати успішну справу. Учасники дізнаються, як позиціонувати себе і формувати унікальну торгову пропозицію.

Насамкінець, Наталія Латиш пояснить, які переваги дасть компанії брендбук і як його створити.

Вхід платний. За попередньою реєстрацією (http://goo.gl/Jm7hV5) — 200 грн, у день заходу — 300 грн.

 

 

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать