Кармен.TV

«Київ модерн - балет» представляє балет на дві дії «Кармен.TV».

Раду Поклітару - один з найбільш талановитих молодих балетмейстерів Європи.
Його ім'я асоціюється з зухвалістю і експериментом.
Рідкісний хореограф, який мислить пластичними образами, має свою незапозичені інтонацію;
Кожна його робота - сміливий експеримент і сміливий пошук, з несподіваним прочитанням всесвітньо відомих сюжетів, завжди підлеглий музиці і глибоко розкриває складний внутрішній світ людини.
«Київ модерн - балет» був створений в 2006 році Раду Поклітару і відразу знайшов репутацію самого радикального і крутого театру сучасного танцю на всьому пострадянському просторі ...
«Кармен.TV» - перша постановка цього колективу, яка буквально підірвала театральний світ і ось вже більше 10 років є однією з популярних і улюблених в репертуарі театру.
Вистава Раду цілком докладно переказує сюжет, зберігаючи іспанський колорит у костюмах. Але персонажі у нього - сучасні підлітки, з внутрішньої неврівноваженістю, брутальними амбіціями і корявим проявом почуттів.
Трактування вийшла неоднозначною - Раду Поклітару вважає, що драму треба розповідати з якимось внутрішнім сміхом. Сміх в даному випадку - синонім тверезого погляду на життя.
Вистава «Кармен.TV» отримала свого часу відразу дві премії «Київська Пектораль» - за КРАЩУ ВИСТАВУ РОКУ, а також за КРАЩУ РОБОТУ балетмейстера.

Квитки скоро в продажу! Театральна каса БЦ Бульвар 097-049-34-30, 70-40-23.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать