Вечори українського кіно

В коворкінг-центрі СтартUP за підтримки «Руху захисту української мови» стартують «Вечори українського кіно».

Фільмі «Поводир».

Це вже не перший український фільм, який заслуговує на увагу. Його однозначно хочеться рекомендувати до перегляду всім, хто вважає себе українцем. У стрічці показана Україна тридцятих років минулого століття. Майкл Шемрок, талановитий інженер із США, приїжджає до Харкова з сином, щоб допомогти однодумцям будувати соціалізм.

Американець безнадійно закохується в Ольгу Левицьку – актрису театру, до якої давно не байдужий червоний комісар. До Майкла потрапляють секретні документи, через що його вбивають на очах у сина. За хлопчиком починається гонитва, від якої його рятує сліпий кобзар. Так, він стає поводирем. Сторінки української історії того часу дуже драматичні, наповнені підлістю і зрадою. Однак, останні акорди фільму дають нам зрозуміти, що чиста душа – безсмертна.

Тел.: (093) 454-97-11, (096) 155-05-80.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать