Спілка мертвих поетів [kino v pi]

Спілка мертвих поетів [kino v pi].

Запрошуємо подивитись захоплюючу комедійну драму про найпрекрасніші речі в житті: про юність, про поезію, про пошук себе і своєї індивідуальності, про любов і про те, що все це обмежене в часі нашого швидкоплинного життя.

Фільм «Спілка мертвих поетів» (1989) - це не типова історія про коледж та студентські розваги. За сюжетом, майже усі вчителі закритого коледжу Уелтон в штаті Вермонт вчать підлітків по шаблону, впихаючи в них знання, розмальовючи на дошках різноманітні таблиці і схеми. Вони готують дітей до вступу в університети, навчаючи їх за класичним стандартом. Практика змінюється з появою у коледжі нового викладача. Джон Кітінг - новий учитель літератури, але він не буде навчати хлопців алгоритму визначення цінності віршів, він буде вчити їх жити, проживати кожну мить і отримувати від нього естетичну насолоду і радість.

 

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать