У Кременчуці пройде другий турнір з дебатів на кубок Кременчуцької міської ради.

II Дебатний турнір «Кубок кременчуцької міської ради». Організаторами турніру є молодіжна громадська ініціатива «Кременчуцький дебатний клуб» за підтримки департаменту освіти та управління у справах сім’ї, дітей та молоді Кременчуцької міської ради та особистого сприянні міського голови Віталія Малецького.

Дебати – це командна, рольова інтелектуальна гра, в якій одна команда аргументовано доводить певну тезу, а інша – опонує їй. Обов'язок кожної з команд – кваліфіковано та в межах певних часових рамок представити свою позицію, власні аргументи «за» чи «проти». Гру оцінює суддя або колегія суддів, які й визначають переможців.

Метою проведення турніру є залучення соціально активної молоді до пошуку шляхів вирішення
важливих суспільних проблем, підвищення правової свідомості молоді, розвиток потенціалу та
творчих здібностей. Відмітимо, що наразі дебатний рух активно розвивається. Щорічно проводиться Чемпіонат України з дебатів, а також Чемпіонат України з дебатів для школярів.

Брати участь у заході можуть учні шкіл, коледжів та студенти І-ІІ курсів університетів. Цього року буде надаватиметься перевага темам з екології, моралі та права.

Усього планується провести 5 ігор, з яких буде три відбіркові раунди, півфінал та фінал. Як і минулого року, турнір відбуватиметься за Британським форматом парламентських дебатів. Це означає, що у раунді одночасно беруть участь 4 команди по 2 особи в кожній. Команди представляють позиції двох сторін – Уряду та Опозиції.

Місце проведення турніру:

  • 7 жовтня з 11:00 - ігри відбіркових раундів: головний корпус Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського (м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20).
  • 8 жовтня з 10:00 - півфінал та фінал: велика зала Кременчуцької міської ради (м. Кременчук, площа Перемоги, 2).

Реєстрація команд триватиме з 5 по 28 вересня включно.

Для реєстрації необхідно заповнити форму: https://goo.gl/forms/SNYN4dhLKNepDkAk2

Учасники та переможці отримають подарунки від спонсорів, нові знайомства, враження та
незабутні вихідні.

Більше інформації про турнір можна знайти в спільнотах в соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/events/1930866960484540/

Instagram: https://www.instagram.com/debate_club_kremenchuk/