Майстерня французької мови.

Спецподія і спецпоказ! Ми будемо вчитися французькій мові та дивитися французьке кіно.

Саме так!

Запрошуємо на 17:00 на майстерню французької мови від найсправжнісінького француза, а на 18:00 запрошуємо Вас лишатися дивитися разом із нами стрічку "Наречений на двох".

НАРЕЧЕНИЙ НА ДВОХ (“JOUR J”) – яскрава французька комедія з блискучим гумором в неперевершеній українській адаптації, що знайде місце у серці кожного – ідеальний фільм для кіновікенду на двох.

Фільм від відомої французької компанії "Gaumont", що подарувала світу такі картини, як "П'ятий елемент", "1+1", "Леон-кіллер" та "Неймовiрна подорож мiстера Спiвета"

Жанр: романтична комедія
Рік: 2017
Країна: Франція
Хронометраж: 94 хв.
Дата старту в Україні: з 3 серпня 2017
Мова: адаптована версія українською (оригінал - французька).
Вікове обмеження: 16+
Режисер: Рем Керисі

Синопсис:
Знайшовши у кишені свого коханого візитну картку весільного агента, Алексія радіє від щастя та без вагань каже “Так!”.
Але для Матіаса це також сюрприз – він не планував робити пропозицію, а візитівка – то від Джульєтти, з якою він переспав напередодні. Організовувати весілля з коханою та коханкою водночас – непроста справа!

Головні героїні фільму заговорять голосами ведучої популярного ранкового шоу “Хеппі Ранок” на ХітFM Юлії Карпової та телеведучої з ICTV Анни Ахави.

Все це щастя з купою позитивних емоцій, смачним чаєм, кавою та солодощами коштуватиме 35 грн до чарівної скриньки. Цей останній вересневий вечір п'ятниці буде незабутнім.