LitSpace

Презентують збірку літераторів, що брали участь у цьогорічному творчому проекті "LitSpace" у нашому місті.

У книзі зібрані твори 20 письменників Кременчука.

«З червня по жовтень цього року ми мали змогу побачити, та почути справжніх літераторів, а також оцінити молодих авторів-початківців, що розквітнули на очах за останні кілька місяців. Як і було зазначено ще в червні, ми вирішили не тільки запам'ятати цю значну подію, але й зробити собі на згадку щось матеріальне, щоб частинка "LitSpace" - лишилася в кожному із нас», - коментують зібрку організатори.

Нова книга стане подарунком для наших молодих письменників.

Під час презентації слухачі зможуть побачити та послухати літераторів, а після, разом із представниками арт-групи «Творчий Кременчук» - відсвяткувати Дев'яту річницю групи.

Зустріч відбудеться за адресою: вул. Соборна, 11.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать