Свято студентського таланту «Студент року»

Фінал творчого конкурсу «Студент року – 2017».

Молодіжний проект «Студент року», який охоплює талановите студентство Кременчука, було засновано понад 10 років тому. Традиційними організаторами творчого конкурсу виступають управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій.
Заявки на участь у конкурсі «Студент року-2017» прийматимуться з усіх вищих навчальних закладів в управлінні у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (пл.. Перемоги, 2, каб. 522). Програма проекту «Студент року – 2017» складатиметься з кількох номінацій. Його цьогорічними родзинками мають стати творчі номінації: конкурси відеороліків «День з життя студента іншої країни» та «Танцювальний мюзикл».

Вцілому програма «Студента року – 2017» складатиметься з чотирьох номінацій:

1. Конкурс «Візитна картка лідера ВНЗ та його команди». (В цьому конкурсі лідер презентує свій навчальний заклад та команду, розповідає про нього, дотепно, креативно, форма представлення довільна).
2. Конкурс відеороликів на тему: «День з життя студента іншої країни» (Максимальне відтворення особливості країни, що буде виділена шляхом жеребкування).
3. Конкурс «Танцювальний мюзикл» (Оцінюватиметься масовість номеру, розкриття стилю, хореографію та авторську майстерність).
4. Конкурс «Селфі». (Лідер команди повинен зробити селфі та відобразити дух свого навчального закладу, свою творчість та креативність. Це також може бути групова фотографія, але автор знімку повинен бути у кадрі. Критерієм оцінювання є якість фотографії, креативний підхід, дотримання правил композиції, оригінальність сюжету).
Фото буде оцінюватися лише в Instagram за кількістю «лайків» під селфі з хештегом ( #kremen_student_2017). Опублікувати знімок необхідно конкретно 1 листопада 2017 року.
Підрахунок «лайків» фото відбудеться під час проведення конкурсу 15 листопада 2017 року. Бали розподілятимуться наступним чином: І місце – 10 балів; ІІ місце – 8 балів; ІІІ місце – 6 балів; ІV місце – 4 бали; V місце – 2бали; VI місце – 0 балів.
5. «Домашнє завдання». (Творчий конкурс. Оцінюється оригінальність, креативність, різноманітність жанрів).