Концерт гурту «Нумер 482».

Один з найуспішніших гуртів нової хвилі української рок-музики 2000х, зірки шоу «Х-Фактор» та автори хіта «Добрий ранок, Україно» - гурту «Нумер 482» з сольних концертом в Rocker-pub
Невід'ємна частина виступу гурту - драйв, буря емоцій і активне спілкування зі слухачами. За особливу атмосферу на концертах «Нумер 482» називають українськими Red Hot Chili Peppers.

Історія гурту починається в Одесі в 1998 році. А вже на початку 2000х артисти переїхали до Києва і увірвались в український шоу-бізнес.
За час свого існування гурт став учасникам багатьох фестивалів, випустив 2 альбоми, 10 кліпів і навіть двічі потрапляв в «Книгу Рекордів України».
Зараз музиканти працюють над новим альбомом. Перші сингли "Добрий ранок, Україно" і "Важлива" вже звучать в ефірі багатьох українських радіостанцій.

Після тривалої творчої перерви "Нумер 482" повертається на сцену і екрани телеканалів.
Завдяки пісні "Добрий ранок, Україно", що стала народним хітом, хлопці потрапили в ефір шоу «Х-Фактор» В музикантів є всі шанси пройти у фінал всеукраїнського ТВ-шоу, а у вас - потрапити на їх концерт в Києві!

Не пропустіть можливість почути не тільки улюблені хіти, а й нові пісні групи «Нумер 482».

Заказ столов: 097 086 90 72.