Добро починається з тебе

3 грудня світовою спільнотою відзначається Міжнародний день інвалідів.

Щороку з цієї нагоди Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводить для своїх вихованців ряд заходів з метою привернення уваги суспільства до проблем виховання і навчання дітей з особливими потребами, їх професійної освіти та подальшої трудової зайнятості.

В цьогорічній програмі - спільний з Центральною міською дитячою бібліотекою проект під назвою «Добро починається з тебе»:

  • виставка творчих робіт вихованців закладу, їх батьків, а також талановитих родин м. Кременчука, які виховують дітей з обмеженими фізичними можливостями
  • майстер-класи з прикладного та образотворчого мистецтва
  • аква-грим
  • малюнки світлом
  • дитячі розваги
  • повітряні кульки
  • солодощі.
Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать