У «Простір ідей» покажуть комедію «Візьми мене штурмом».

Ти зможеш переглянути комедії разом з поліціянтами.

- Запрошуємо не просто на кіно, а на кіно з поліцією! Цього вечора кіноперегляд та обговорення об’єднає працівників патрульної поліції та спільноту кінолюбителів, щоб поспілкуватися про особливості роботи поліцейських, виклики, з якими вони зустрічаються, та проблеми, які доводиться долати. Будемо дивитися комедію та говорити, чому люди хочуть або не хочуть бути поліцейськими, - повідомляють організатори заходи ГО «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» у спільному проекті ПОЛіС (поліція і спільнота) за підтримки програми IREX.

Захід відбувається в рамках проекту націлені на залучення громади міста та місцевої поліції до діалогу для розбудови довіри та вирішення конкретних проблем у сфері громадського порядку та безпеки.

Про що фільм? У французькому спецназі немає місця почуттям. Але все змінюється, коли у ряди елітного підрозділу вривається яскрава і сексуальна дівчина-поліцейський. Вона відразу підкорює всіх бравих хлопців, і ті вмить закохуються у нову співробітницю. Непохитним залишається тільки командир загону: дівчатам у спецназі робити нічого! Чи може у боротьбі амбіцій спалахнути справжня любов?