Команда спортивного клубу «Титан» встановила рекорд на змаганнях з класичного пауерліфтингу (фото)

Нещодавно в Полтаві пройшов Чемпіонат обласної ради ВФСТ «Колос» та відкритий кубок Полтавської області з класичного пауерліфтингу.

У цих змаганнях брали участь більше п’ятдесяти спортсменів з різних куточків області.

Головна мета змагань – популяризація пауерліфтингу серед молоді та підтримка його у Полтавській області.

Кременчук представила команда, яка тренується під керівництвом віце-президента спортивного клубу «Титан» Владислава Крамаренка, а саме: Тимур Потреба, Олексій Купрій, Дмитро Бойко, Дмитро Майборода, Ольга Дроздова, Денис Барильченко, Андрій Чирва, Юлія Ерофеева, Роман Величко та Денис Виноградний.

Під час цих спортивних заходів спортсмени нашого міста показали такі результати:

Тимур Потреба у ваговій категорії 93 кілограма у сумі трьох вправ зібрав 552,5 кілограма та виборов третє місце;

Дмитро Майборода у ваговій категорії 93 кілограма, зібравши 560 кілограм, здобув друге місце;

Ольга Дроздова у ваговій категорії 72 кілограма зібрала суму 375 кілограма та здобула золото першості, виконавши норматив кандидата у майстри спорту України;

Олексій Купрій у ваговій категорії 66 кілограмів виборов золото з результатом 435 кілограма;

Дмитро Бойко у ваговій категорії 83 кілограма зібрав суму 613,5 кілограмів і зайняв друге місце, а також, встановивши новий рекорд Полтавської області у присіданні серед юніорів у ваговій категорії 83 кілограма з результатом 221 кілограм, здобув бронзову нагороду абсолютної першості.

Окрім того, за підсумком дня команда спортивного клубу «Титан» стала другою у командному заліку.

За матеріалами Спортивного клубу «Титан».