Кременчук приєднається до екологічної акції «Година Землі-2018»

24 березня о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, як символ стурбованості за майбутнє Планети у бажанні захистити природу та показати необхідність об’єднаних дій для збереження довкілля.

Україна вкотре також приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну акцію «Година Землі-2018».

Метою цієї акції є привернення уваги до проблеми зміни клімату, а також заклик людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на годину.

У 2009 році Україна вперше приєдналася до всесвітньої кампанії Година Землі, котру у 2007 році організував Всесвітній фонд природи. Цю акцію також підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України.

Кременчук приєднається до цього заходу, а тому керівників підприємств, установ та організацій, а також містян закликають взяти участь у Всеукраїнській соціально-екологічній акції «Година Землі-2018» у межах проведення Всесвітньої кампанії «Година Землі» та долучитися  до неї, вимкнувши світло та прилади о 20:30 24 березня на годину.

Цьогорічна кампанія наголошує на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, установ та організацій, компаній та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання природних ресурсів, щоб подолати екологічні проблеми та досягти гармонії з природою.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.