Кременчужанка завоювала "бронзу" на чемпіонаті України з дзюдо

16-17 вересня у Харкові пройшов перший в цьому сезоні молодіжний чемпіонат України.

В Харківському Палаці Спорту зібралося 345 спортсменів з 22 областей. Вони змагалися у 14-ти вагових категоріях за місце в збірній України, що виступатиме на чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років.

Чемпіонат Європи буде проведено за сприятливих обставин з огляду на епідемію коронавірусу. Але спортсмени на те мало зважали, вони завзято боролися за першість.

Призове місце в чемпіонаті посіла й кременчужанка. Поліна Мусіхіна завоювала "бронзу" й 3-тє місце у ваговій категорії 78 кг.

Дівчина чимало років займається дзюдо у СК "Кремень Дзюдо".  Загалом Полтавська область зайняла 9 командне місце, повідомляють на сторінці "Кремінь Дзюдо".

Як повідомляло видання 05366, у Кременчуці відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо «KREMEN CUP» (ФОТО)