Ось і настав час ремонту, але дуже часто відкладених грошей не вистачає і ремонт не завершується успіхом. Якщо мова йде про зміну підлогового покриття, ми знаємо що вам запропонувати. Ідеальне поєднання ціни та якості, ось що шукає кожна раціональна людина. Вся продукція в інтернет-магазині «Строй Арсенал» сертифікована та відповідає всім нормам якості та галузевим стандартам. Ламінат купити недорого можна саме тут https://stroyarsenal.com.ua/napolnie-pokrytiya/laminat/, залишається тільки продивитися каталог та зробити замовлення. Будь-які текстури та кольори, головне щоб клієнт залишався задоволений. Серед переваг саме ламінату слід зазначити практичність товару. Відразу після придбання його можна використовувати для монтажу без попередньої підготовки.

• Навіть недосвідчена людина зможе легко обрати якісний ламінат з каталогу, бо низькосортним будматеріалам тут не місце

• Великий вибір текстур, котрі повторюють малюнок різних порід дерев чи каменю

• Міцність виробу попри тривалі роки експлуатації

• Невибагливість при проведенні прибирань

Ціни в магазині завжди залишаються стабільно низькими, а все тому, що сервіс співпрацює напряму з виробниками та постачальниками, виключаючи посередників. Тому ламінат купити недорого може кожен, хто цінує якість та комфорт.

Недорогий ламінат купити можна тут – інтернет-магазин «Строй Арсенал»

Щодо особливостей матеріалу, то він має складну, багаторівневу структуру, котра складається з чотирьох елементів:

1. Стабілізуюча платина внизу конструкції

2. Кожен ярус розміщений на головному – плита HDF

3. Декоративне покриття

4. Поверхневий захисний шар

Саме тому ціна ламінату – це безцінний час його комфортного використання впродовж багатьох років. Тоді як інші витрачають чимало зусиль для оновлення/ремонту оселі, ви купуєте якісний ламінат недорого. Дошки, що стилізовані під мармур, різну деревину та інші фактури, дозволять покращити будь-який інтер’єр, якому б стилю він не належав. головна перевага вологостійкого ламінату заклечається в тому, що він має надійну HDF плиту. Підвищена стійкість до механічних пошкоджень – це ще один плюс на користь продукції магазину «Строй Арсенал».

Не виходячи з дому можна обрати з каталогу ламінат таких брендів: Alsafloor, Коростень, Timber, Red Click, Krono Original,Krono+, Berry Alloc, Balterio та інші. Успіх вибору залежить від багатьох критеріїв:

• Спосіб монтажу ламінату

• Клас завантаженості, чим він вищий, тим міцнішим є матеріал

• З’єднання елементів має бути надійним

• Обирайте рельєфну поверхню якщо не бажаєте ковзкий ламінат

Орієнтуючись на клас виробу можна говорити про те, де краще його укладати задля продовження експлуатаційного ресурсу. Так для спальної кімнати, де немає вологи та невелике навантаження, достатньо обрати 21 клас, він є найнижчим. Ламінат категорії 21 і 32 доцільно стелити в офісах, де навантаження незначне, проте існує. Підвищена стійкість до навантажень властива продукції класу 32. Такий матеріал підходить для облаштування музеїв, ресторанів та ін.

Клейовий ламінат переваги та недоліки

Звертаючи увагу на вологостійкість ламінатного покриття, слід віддати перевагу саме клейовому матеріалу. Всі з’єднання в ньому змащені клеєм, тому волога не потрапить всередину дошки. Така практична особливість виправдовує себе в оселях де є маленькі діти та тварини, адже ризик пролити воду на підлогу зростає. Недоліком виробу є те, що в ньому не можна замінити окрему деталь, коли вона втратить привабливий вигляд.

Все ще не знаєте де ламінат купити недорого? В інтернет-магазині «Строй Арсенал» є все, що вам потрібно!

• Приємні ціни та доставка

• Акції та знижки

• Офіційна гарантія