Облаштування кухні – досить непростий процес. Це порівняно невелике приміщення, в якому потрібно розташувати величезну кількість побутових приладів, меблі, дрібні пристосування і аксесуари, сантехніку (мийку). Придбати різні товари для облаштування кухні ви зможете на сторінках сайту Franke-partner. Тут представлений значний асортимент продукції від швейцарського бренду Franke. Ви зможете підібрати прилади та сантехніку, які підійдуть саме для вашої кухні.

Для комфорту на кухні важливо забезпечити хорошу вентиляцію. Для цієї мети потрібно встановити витяжку. Пристрій дозволить своєчасно видаляти дим, кіптяву, пар і запахи з повітря. Це вбереже ваше здоров'я. Звичайно, витяжки львів представлені у великому асортименті від різних виробників. Однак саме техніка Franke заслужила особливу довіру у споживачів. Витяжки виробника – надійні, функціональні, міцні пристрої. Вони працюють стабільно і справно. Компанія використовує передові технології при створенні своєї продукції. Витяжки дуже зручні в управлінні. Оригінальний дизайн дозволяє вписувати обладнання в будь-яку концепцію оформлення приміщень.

Витяжки Franke відносяться до енергозберігаючого обладнання. Вони споживають небагато енергії. До того ж техніка оснащується економними галогеновими лампами.

Витяжки ефективні. Сучасні фільтри абсорбують різні шкідливі речовини. До того ж виробник оснащує свою техніку різними режимами роботи. Рівень шуму у витяжок Franke низький.

Ви можете вибрати оптимальний тип обладнання для своєї кухні. Виробник випускає телескопічні, вбудовані, кутові, острівні, пристінні, похилі, Т-образні моделі різних габаритів.

Крім очищення повітря, на кухні є і інша базова потреба – постійне джерело води для готування і прибирання. Саме тому тут в обов'язковому порядку встановлюється мийка. Придбати сантехніку Franke ви теж можете у офіційного дилера. Пам'ятайте, що крім мийки вам будуть потрібні аксесуари до них. Наприклад, потрібно придбати якісний змішувач. Важливо, щоб пристрій було розраховано на стабільну, справну і довгу роботу. На кухонні змішувачі Franke передбачена гарантія. У каталогах представлені пристрої різного типу і дизайну. Ви зможете без зусиль підібрати варіант, який підійде мийці і впишеться в кухонний інтер'єр. Тут є класичні змішувачі, моделі в стилях hi-tech і модерн, пристрій для ар-деко і т.п.