Месники: Війна нескінченності (2018) український постер«Месники: Війна нескінченності» (2018) - фільм американського виробництва про супергероїв, продовження «Месників» і «Месників 2: Ера Альтрон» виробництва «Marvel Studios». Команда захисників планети вирішує забути старі чвари, щоб захистити Всесвіт від могутнього Таноса.

Сюжет фільму

Могутній і божевільний лиходій Танос (Джош Бролін), що виношує грандіозний план по завоюванню Всесвіту, нарешті домагається свого. Захопивши всі шість каменів нескінченності і об'єднавши їх, він отримав могутній артефакт - Рукавичку Нескінченності, якій немає рівних за силою у всьому Всесвіті.

Тепер не тільки людство, але і весь Всесвіт опинилася в небезпеці. Тільки команді Месників під силу зупинити злобного Таноса, але чи зможуть усі члени команди пробачити один одному старі образи і знову битися плечем до плеча?

Режисер Ентоні Руссо розповів про подробиці фільму: Стрічка стане кульмінацією перших трьох фаз розвитку кінематографічної всесвіту Marvel, тому ми б не хотіли заздалегідь розкривати всі секрети. Але я повинен зізнатися, що нас можна назвати великими шанувальниками таланту Джеймса Ганна. Кріс Претт - приголомшливий актор, який блискуче втілив образ такого фантастичного персонажа, як Зоряний Лорд. Шанувальникам цього кіногероя безперечно варто чекати виходу на екрани «Війни нескінченності».

Цікаві факти

  • Це перший проект кінематографічної всесвіту Marvel, який буде поділений на дві частини.
  • Проект був оголошений ще в той час, коли його попередник «Месники 2: Ера Альтрон» перебував у виробництві.
  • Творці охарактеризували фільм «Месники: Війна нескінченності» як «"Володар кілець" у космосі».
  • Фільм стане продовженням одночасно двох картин: «Месники» (2012) і «Вартові Галактики» (2014).
  • Друга частина «Війни Нескінченності» ознаменує собою кінець Третього підрозділу (так званої Фази) кінематографічного всесвіту Marvel. Однак на даний момент лише добігає кінця Друга Фаза, після якої, за чутками, планується рекаст. Крім того, на 2019-2028 роки заплановано вихід фаз з Четвертою по Шосту.

Месники: Війна нескінченності: український трейлер

Фільм Месники: Війна нескінченності» (2018) - без перебільшення наробить багато галасу серед любителів супергероїв всесвіту Marvel. Подейкують, що стрічка уже побила всі рекорди по передпродажам квитків. Здається, що для таких стрічок і будь-яка реклама зайва, та все ж ми не можемо не показати Вам український трейлер, який привідкриє завісу сюжетної таємниці.