Про відпочинок варто подумати завчасно та обрати саме той курорт, який ідеально відповідає вимогам та особливим побажанням. Саме тому пропонуємо раннє бронювання від туроператора Travel Room та гарантуємо відпочинок у Туреччині про який Ви пам’ятатимете лише із ностальгією. Плануючи відпустку завчасно, Ви можете переглянути чимало цікавих пропозицій та обрати саме той готель та курорт, який ідеально відповідатиме індивідуальним побажанням. Саме тому рекомендуємо поцікавитись про відпочинок у Туреччині у нас на сайті та обрати саме той варіант, який відмінно відповідатиме усім побажанням.

Відпочинок у Туреччині для усієї сім’ї

Для чудової сімейної відпустки просто необхідно переглянути чимало цікавих пропозицій відомих курортів та обрати саме той готель, який відмінно відповідатиме усім вимогам та побажанням. Сімейний відпочинок у Туреччині можна провести на курортах Кемер, Белек та Сіде, де розташовано чимало готелів, які подарують незабутню відпустку для усієї сім’ї. Завчасне планування відпустки дасть можливість переглянути чимало інформації про курорт та готель, а також отримати суттєву знижку на купівлю туру.

Про Кемер можна описувати чимало цікавих фактів, але значно краще відвідати курорт та насолодитись відпочинком. Про Кемер кажуть, що це Богом обдароване місце, яке подарує гармонійний відпочинок, залишаючи посаду чимало клопотів та рутини. Кемер – невеликий сучасний курорт, розташований в 42 км від Анталії. Місто знаходиться в екологічно чистому районі на території національного природного парку. З одного боку Кемер оточують соснові ліси і цитрусові сади, з іншого – піщані і галькові пляжі, відмічені «Блакитним прапором». Згідно з міжнародною нагороди, прибережні води Кемера відповідають високим стандартам якості і ідеальні для безпечного купання.

Незважаючи на те, що 300 днів в році в Кемері є сонячними, тут панує відмінний від решти узбережжя мікроклімат. Завдяки захисту соснових лісів, температура повітря не така спекотна, а вечора бувають прохолодними. Купальний сезон в Кемері триває з травня по жовтень. Найспекотнішим місяцем вважається серпень: середня температура повітря становить + 36 ° С, вода прогрівається до + 27 ° С.

Узбережжя Кемера умовно ділиться на дві пляжні зони. Міський гальковий пляж пропонує широкі можливості для занять різними видами водного спорту, а також морські екскурсії на яхтах. Другий, піщано-гальковий пляж обрамлений цитрусовими деревами, що утворюють прохолодну тінь, і підходить для спокійного відпочинку. Більшість готельних пляжів засипані піском, проте, біля самої кромки води залишена тонка смужка гальки, що дозволяє зберегти її прозорість.

Кемер включає в себе шість курортних районів – саме місто Кемер, поселення Бельдібі, Гейнюк, Кіріш, Текірова та Чамьюва. Незалежно від обраного району, місцеві готелі – від невеликих пансіонатів до п’ятизіркових комплексів, в основному зосереджені на першій береговій лінії і мають у своєму розпорядженні великою територією.