Сигналізація буває автономна, або виведена на пункт централізованого пункту охорони. Перший тип, це коли сигнал тривоги є саме в приміщенні, в другому випадку сигнал подається до охорони.

Охоронна сигналізація - це датчики руху і віконні датчики. При наявності цих елементів, як тільки зловмисник буде намагатись пробратись до будинку через вікно, сигнал з датчика про це повідомить.

Охоронні датчики руху бувають двох типів. У одних реакція на рух проходить завдяки лазерним променям, а от інші мають інфрачервоні датчики, які помічають об'єкт, що випромінює тепло. Обидва типи датчиків можуть тримати під контролем конкретні зони в будинку.

Якщо звернути увагу на те, як саме проходе передача сигналу, то систему сигналізації також можна розділити на провідну та бездротову. Провідна - надійна і доступна в ціні та експлуатації і обслуговуванні.

Бездротова система не вимагає прокладки кабелів, тому ідеально підходить для квартир. В цій системі власні батареї, тому вона може бути встановлена в місцях, де немає доступу до електрики.

Результат пошуку зображень за запитом "відеонагляд"

Сигнал до пункту охоронної фірми надходить через провід телефонного зв'язку, GSM зв'язок, радіозв'язок або інтернет.

Вмикають і вимикають сигналізацію завдяки спецпристроям - клавіатурі, панелі індикації, брелоку або мобільному.

Відеоспостереження чи відеонагляд – процес, пов'язаний із записом зображення, що надходять з камер відеоспостереження на записуючий пристрій і відображення відеоінформації. Технічно така система складається з декількох вузлів:

Для аналогового відеоспостереження це:

- відеореєстратор;

- камера відеоспостереження;

- жорсткий диск (HDD);

- монітор;

- блоки живлення;

- кабельна продукція;

- конектори і роз'єми.

Вибір відеореєстратора залежить перш за все від кількості камер відеоспостереження, які планується до нього підключити. Найбільш поширені це 4-х, 8-ми, 16-ти і 32 канальні.

Вибір камери відеоспостереження залежить від середовища в якій їх будуть застосовувати. Спершу потрібно визначитися вони будуть використовуватися всередині приміщення або зовні. Від цього залежить корпус пристрою. Для зовнішнього застосування використовують герметичні антивандальні корпуси. Для застосування всередині приміщення більш дешеві пластикові. Але також існують антивандальні камери в металевому корпусі для використання всередині приміщення. Наступний параметр це освітленість місця де буде вестися відеонагляд. Є два рішення. Це використовувати камери з додатковим освітленням (інфрачервоне, світлодіодне, окремий прожектор) або камери з функцією день / ніч, які мають надчутливі елементи. Наступний параметр це дозвіл камер. Воно вимірюється в телевізійних лініях (ТВЛ). Найчастіше зустрічаються від 380-700 ТВЛ. Чим більше параметр ТВЛ тим краще зображення і тим самим дорожче камера відеонагляду.

Жорсткий диск (HDD) служить для запису відеоматеріалу з камер відеоспостереження. Розмір жорсткого диска залежить від необхідного часу для зберігання архіву. Є вимога враховувати, що більшість відеореєстраторів не підтримують жорсткі диски розміром більше 2 GB. Диска на 2GB цілком достатньо для зберігання відеоматеріалу отриманого з 4 камер відеонагляду на протязі 30 днів.

Монітор для перегляду відеоспостереження. В даному випадку потрібно вибирати виходячи з діагоналі. Чим більше діагональ монітора тим чіткіше можна розглянути об'єкт відеонагляду. Тут все залежить від бюджету, який виділяється на систему відеоспостереження.

Важливим елементом системи відеоспостереження є якісний блок живлення. Рекомендовано використовувати блок живлення в монтажному ящику. Якщо встановлюються зовнішні камери, то слід використовувати додатково акумулятор, який за відсутності електроживлення в мережі підтримує мікроклімат в камері. Блок живлення слід вибирати виходячи зі споживання камери відеонагляду. Стандартне споживання становить 0,5-0,6А на одну камеру відеоспостереження.

Отже, ознайомившись з основними вимогами та характеристиками відеонагляду та сигналізації, кожен бажаючий зможе убезпечити своє житло.

Якщо бажаєте придбати сигналізацію чи відеонагляд, переходіть на сайт https://prel.prom.ua/