Скажіть будь-ласка яка постільна білизна подобається Вам? Маємо на увазі, яка тканина?

Чи бачите, чи відчуваєте Ви що з натуральною постільною білизною Ваше тіло відпочиває?

З якої тканини виробники пропонують дитячу постільну білизну, чи комплекти для ліжка новонародженого.

Кожна мама стикається з таким запитанням, як вибір постільної білизни для своєї новонародженої дитини. Так і справді це важливо. Адже малюк на початку свого життя дуже багато часу проводить у ліжечку. І важливо, щоб дитяча постільна білизна була натуральною, безпечною, дихаючою, зручною та практичною.

Дуже часто мами задають запитання саме щодо тканини з якої пошита наволочка чи простирадло (простинь).

Тож давайте поговоримо про найбільш розповсюджені види тканин саме для дитячої постільної білизни.

Бязь тканина з 100% бавовни досить плотна тканина на якій зазвичай видно переплетіння ниточок. Часто малюнки на бязі дещо розмиті і не такі чітки ніж на інших. Проте бязь це один з найдоступніших варіантів, а той факт, що цей вид тканинки натуральний, робить постільну білизну з бязі дуже популярною. Ще цікавою особливістю бязі те, що вона не накопичує статичну електрику, практично не вигорає на сонці та не потребує якогось особливого догляду.

Сатин це та сама 100 бавовна. Він відрізняється від попередньої тканини методом виробництва та обробки нитики та плетінням тканини. Це полотно легке, м"яке, ніжне та тоненьке. Сатин відноситься до більш дорогих тканин та не дивлячись на вартість такої постільної білизни прихильників у неї дуже багато. Ця постільна білизна дуже довго прослужить. Вона чудово піддається пранню та прасуванню, не линяє, не зсідається, не втрачає яскравість кольорів, не кошлатиться.

Ситець 100 бавовна. Знову ж відрізняється якістю нитки та плетінням. Це легкий та дуже приємний до тіла матеріал. Ця тканина дихає і дає дихати шкірі малюка. Проте її мінуси роблять її дуже не практичною. Ситець швидко зношується, його ниточки тоншають з кожним пранням та швидко розриваються. Звісно ж якщо оцінити період користування такою наволочкою чи підковдрою або ж простирадлом саме для дитинки, напевно обирати треба з огляду кількості переваг тканини.

Поплін тканина переможець по багатьом рейтингам, статтям та критеріям. Поплін міцний та практичний матеріал. Якщо вам сподобався комплект білизни саме з цього матеріалу, варто було б його подивитися в будь-якому магазині.

Ранфорс це та сама бязь тільки тканина більш м'яка та ніжна. Ранфорс відомий своєю можливістю підтримувати температуру тіла в спеку та в холод.

Це найпопулярніші види тканин, які зазвичай використовуються для постільної білизни в маленьке ліжечко. З такими комплектами для дитячого ліжка малюк буде відпочивати.

Гарного Вам вибору.

Спеціально для Бейбік Одягайко.