Робота роботою, а смачний обід і вечеря мають бути стовідсотково включені до щоденного розпорядку дня! На ситий шлунок думається краще, а задачі вирішуються з блискавичною швидкістю, а надто, коли є така послуга як доставка їжі. Плануйте свої справи ще з більшою ретельністю та практичністю – замовляйте обід на офіс!

Сім’я ресторанів Файного Міста смачно пригощає гостей навіть за межами власних закладів: доставка обідів від популярних ресторанів Тернополя!

Доставка страв додому і на офіс надзвичайно актуальна зараз, адже сучасний ритм життя передбачає насиченість подіями. Для тих, хто бажає встигнути більше і водночас заощадити час на приготуванні страв, є чудова альтернатива: замовити їжу Тернопіль може у культових ресторанах мережі Файного Міста!

Їжа має бути смачною, ситною і поживною – саме ці критерії цілком реалізує славнозвісна сім’я ресторанів. Тут Ви не зустріните страв із напівфабрикатів або неякісних інгредієнтів, адже кухарі турбуються про здоров’я кожного гостя, незалежно від того, де він ласуватиме обідом. Доставка бургерів, ніжних крем-супів, хрумких салатів, неймовірних десертів та соковитого м’яса на грилі від Файне Місто паб-меню – це чудова можливість втамувати голод і зарядитися енергією на весь день.

Якщо Ви довго розмірковували, де найкраще замовляти обід, зверніть увагу на Паб Файне Місто та Пасаж Адлера 13: неймовірно смачна кухня за доступними цінами! Великі порції, свіжі продукти, цікаве поєднання компонентів дозволять Вам якнайкраще провести ланч-тайм. Також до Ваших послуг КЛУБ Файного Міста, легендарні бургери якого завоювали шлунок і серце багатьох гурманів!

Поживний обід від улюбленої мережі ресторанів Файне Місто: Тернопіль відкриває для себе нові кулінарні відтінки!

Харчування має бути смачним та різноманітним, адже від цього залежить гарний настрій і відмінне самопочуття. Не марнуйте час на гастрономічні клопоти – доставка обідів у Тернополі заощадить сили на більш приємні справи!

Завдяки Сім’ї ресторанів Файного Міста можна добре пообідати, не залежно від того, де Ви знаходитися і наскільки заклопотані робочими моментами. Ознайомитися з меню можна на fainemisto.com і там же замовити страви. Що Вам потрібно знати про доставку:

 

  •   Мінімальне замовлення від 100 грн., вартість кур’єрської доставки – 30 грн.

  • Доставку замовлення чеком від 400 грн. оплачує мережа «Файне Місто».

  • КЛУБ та паб «Файного» доставляють їжу з 11:00 до 24:00, а Пасаж Адлера 13 з 12:00 до 24:00.