Інтернет - це величезний майданчик для продажу будь-яких товарів і послуг. І якщо раніше на цьому майданчику були тільки сайти, великі і маленькі, зараз величезний простір віртуальної мережі займає Інтернет-магазини. Але навіщо ж потрібні інтернет магазини і в чому їх перевага?

Інтернет магазин дає можливість не тільки познайомити ваших потенційних клієнтів з вашими товарами і послугами, їх характеристиками, цінами, але і найголовніше - дає можливість здійснити покупку, чи не відходячи від комп'ютера. У цьому головна перевага інтернет магазину перед простими сайтами.

Створення інтернет магазину - це лише перший крок до успіху вашого бізнесу. Розробка інтернет магазину у Львові зажадає від вас максимум часу і сил. Для спрощення завдання ви можете придбати вже готовий інтернет магазин або ж замовити інтернет магазин під ключ. Тоді вам потрібно буде тільки надати інформацію, все інше зроблять за вас.

Вартість розробки інтернет магазину сьогодні починається в середньому від 20 000 гривень. Хоча, як правило кожен такий проект розраховується індивідуально, все залежить від бажання клієнта і обсягу товарів, які будуть продаватися на сайті.

Компанія «taina.com.ua» пропонує ряд послуг по розробці інтернет магазину. У нас ви можете замовити вже готовий інтернет-магазин по самій мінімальній ціні. При цьому ви анітрохи не втратите в якості. Вам буде надано якісний продукт, готовий інструмент для вашого бізнесу.

Кожен проект можна підключити до обміну з вашою базою товарів, яка зберігається у вашій корпоративній 1С. Це дозволить оперативно проводити оновлення товару і підтримувати актуальні ціни.

Переваги нашого інтернет-магазину:

Ваші товари будуть доступні покупцям у всьому світі;

Докладний список продукції, зручна навігація і легкість здійснення покупки будуть залучати на ваш сайт все більше нових відвідувачів;

Користувачі оцінять можливість здійснювати покупки, не виходячи з дому, і будуть повторно звертатися до компанії, яка піклується про комфорт своїх клієнтів;

Популярний інтернет-магазин служить своєрідною рекламою, яка не вимагає великих витрат;

Ваші клієнти зможуть здійснювати покупки цілодобово;

Надавши в своєму інтернет-магазині можливість доставки товарів додому, ви також піднімете свій рейтинг серед потенційних клієнтів.

Функціональні можливості:

Коротка або змістовна інформація про самому магазині і про компанії;

Інформація про умови роботи інтернет-магазина: способи оплати та доставки, акції та знижки, пропозиції для оптових замовників;

Зручний каталог продукції з можливістю вибору товарів і поміщення їх у віртуальну корзину;

Контакти компанії;

Зручна і зрозуміла система управління, за допомогою який ви зможете самостійно змінювати інформацію на сайті, додавати і видаляти позиції в каталозі;

Об'єднання з робочою базою даних товарів;

Можливість вибору і розміщення товарів по групах;

Система обліку знижок і реалізація партнерської програми;

Можливість виписки і роздрукування рахунку на оплату, платіжного доручення;

Можливість резервування товарів;

Система розподілу прав між зареєстрованими користувачами;

Можливості оплати товарів електронними грошима і банківськими картами;

Завантаження заявок в облікову програму;

Можливість перегляду історії замовлень і статусу поточного замовлення.

Наші фахівці можуть запропонувати вам розробку як індивідуального проекту, так і варіант з готовим дизайном. Можливість пропонувати свої товари в мережі стане відмінним рішенням для компанії і значно підніме попит на ваші товари та послуги.

У нашій компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Завдяки нашому досвіду і практиці ми виявили параметри успішного інтернет-магазину і готові ділитися секретами з нашими клієнтами. Кожен проект опрацьовується не тільки з технологічної точки зору, але і з точки візуального оформлення.

Крім цього в нашій компанії ви можете замовити розкрутку сайту або вашого Інтернет-магазину, скориставшись пакетом послуг по сео-просуванню або контекстній рекламі.

Використовуємо сучасні технології

Наші сайти адаптивні, швидко завантажуються і відображаються ідеально на будь-яких пристроях - телефонах, планшетах, десктопах і навіть на сітківці мак-пристроїв.

Ми можемо багато чого розповісти про те, як влаштовані процеси в нашій компанії. Про те, що над кожним проектом працює команда, в яку входять: проектувальник, дизайнер, верстальник, програміст, менеджер проекту.